Мени
Сите игри

Omsk ProServer |v34| GunGame Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 0/25
Host/IP:Port
178.74.102.122:27016
Мапа
aim_ag_texture_watchtower
Статус
Online
Играта
Пиратски
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
906/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
17:22:01 2022.12.01
Додадено
14:48:53 2018.12.24
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Omsk ProServer |v34| GunGame

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine