Мени
Сите игри

[v34] EXODUS_PROJECT |PUBLIC| 18+ Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 10/42
Host/IP:Port
46.174.54.82:55555
Мапа
de_mirage_csgo_v2
Статус
Online
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
882/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
23:13:01 2022.11.30
Додадено
14:48:42 2018.12.24
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
vk.com/exodus_project
|EXODUS_PROJECT|ManGo52
kto ?
valik2009
pipo
залупа бобра
Барашек
колдун
: Poseidonskiy
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine