Мени
Сите игри

GAMER.KG | CS:S Zombie Reloaded Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 4/33
Host/IP:Port
176.126.167.77:26003
Мапа
zm_boatescape5_remix
Статус
Online
Рејтинг
192
Гласање
Позиција
414/12681
Земјата
Киргистан
Ажурирано
09:15:02 2022.11.27
Додадено
22:20:58 2018.12.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
CLASSIC
Твой Хозяин
vor
TIK
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine