Мени
Сите игри

GAMER.KG | CS:S Public Classic | VIP Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 29/28
Host/IP:Port
176.126.167.77:27002
Мапа
de_alexandra2
Статус
Online
Рејтинг
180
Гласање
Позиција
612/12682
Земјата
Киргистан
Ажурирано
15:14:01 2022.12.03
Додадено
22:20:58 2018.12.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
IsLaM
15
iIi™
LININGRAD$
232323
xakS #1
Danko
takewa
007 admiral™
d12
kg
liqvidator
Mazafaka A L A D ! N -
NOnoNO
sss
a.g.e.n.t
TOLIK
GTF
-110
eRa*
шаурма братан
ALIHAN 007
***K@RTER***
October
*GKNB**
REGis..
wh?
FeNiX
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine