Мени
Сите игри

Сервер Counter-Strike: Source 1085 Zombie Escape ● NiDE.GG ● Rank|FastDL|SSD

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 63/65
Host/IP:Port
149.202.65.122:27072
Мапа
ze_mist_v1_3
Статус
Online
Рејтинг
277
Гласање
Позиција
103/12608
Земјата
Франција
Ажурирано
14:49:01 2022.10.02
Додадено
22:20:32 2018.12.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine