Мени
Сите игри

█ |UA| Укpaїнcький пaблiк [CSS_UA] 18+ [CS:GO]█ Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 17/33
Host/IP:Port
91.211.118.88:27029
Мапа
de_mirage_csgo_v2
Статус
Online
Играта
КласиченПВППиратски
Рејтинг
485
Гласање
Позиција
19/16181
Земјата
Украина
Ажурирано
00:31:01 2023.12.01
Додадено
03:55:34 2022.07.28
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Український паблік , приєднуйтеся.

Тие играат сега
Cta}I{eR
lokator
fardin
Kardinator
lamer0z
₣LΐŅ†
MC1907
wake up to reality ™
^^Gangster^^
ODMEN.exe
Hot Masya
VOLK
skyline
Суп4ік
D@rk Rabb1t
cl_muted
DNEPR
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување