Мени
Сите игри

SappFire | [ONLY MIRAGE+] 14+ | 128 tick | !ws,!agents,!knife,!viptest Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 0/20
Host/IP:Port
91.211.118.49:27040
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Играта
Classic
Рејтинг
275
Гласање
Позиција
96/12599
Земјата
Украина
Ажурирано
13:06:02 2022.09.28
Додадено
17:39:27 2022.04.26
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

https://t.me/damast_css

Тие играат сега
SappFire | GOTV
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine