Мени
Сите игри

♬\\\\Mиpный паблик/// v34♬ UA Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 13/18
Host/IP:Port
91.211.118.80:27025
Мапа
de_dust2
Статус
Online
Играта
ClassicPVPДонат
Рејтинг
317
Гласање
Позиција
36/12592
Земјата
Украина
Ажурирано
21:16:01 2022.09.24
Додадено
20:50:10 2022.03.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
Зависимость
butcher
SHMIDT UA
<<>>
KE$HA
4.20 тринадцятий
SmIlE
Hanter
bedolaga
Kyso4ek Сиськи
little pussy
ptn pnh
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine