Мени
Сите игри

FABRIKA [Deathmatch] Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 20/32
Host/IP:Port
194.93.2.176:27015
Мапа
de_dust2_unlimited
Статус
Online
Играта
ЛицензияClassicПиратскиеЛаунчерБез лаунчераДонат
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1978/12602
Земјата
Русија
Ажурирано
07:18:02 2022.09.29
Додадено
14:24:02 2022.03.09
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
HARD18.RU
LopD
KaRaPuZuK
Kooller
Хомяк_убийца
unicorn
poseidonskiy...?
FatLO
VOVAN
Лиса_Алиса
Jopa
catman
M_A_K_S
KUZYA(64RUS)
ZMOT
Krek_rus_86
HacTeHa*
ShadoW
Kronos
so nice#__dk?
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine