Мени
Сите игри

██► CSrating ◄██|$2000$ Only| #1 24/7 Сервер Counter-Strike: Source

Counter-Strike: SourceCounter-Strike: Source
Counter-Strike: Source
Играчи: 6/24
Host/IP:Port
62.113.97.161:27015
Мапа
$2000$
Статус
Online
Играта
ЛиценцаКласиченБез да се регистриратеАнтиспам
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1682/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
02:37:01 2022.12.01
Додадено
13:49:58 2022.01.23
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Public сервер с не напряжной музыкой и оптимизированными плагинами. Приятной игры!

Тие играат сега
Wade
Chad
Jeff
Zim
Gabe
Tony
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine