Мени
Сите игри

[REDLINE] MIRAGE [128 TICK | !VIP !WS !KNIFE !GLOVES] Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Host/IP:Port
62.122.214.108:27015
Мапа
de_mirage
Статус
Offline
Играта
ЛицензияClassicБез регистрации
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
12164/12613
Земјата
Русија
Ажурирано
22:49:01 2022.10.06
Додадено
14:40:45 2022.01.06
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Лучший сервер классического режима CS:GO!
Лучшее комьюнити и высокая стабильность!

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine