Мени
Сите игри

[Only Mirage] Banned Online #1 [!knife !ws !gloves !st] Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Host/IP:Port
45.136.205.31:27070
Мапа
de_mirage
Статус
Offline
Играта
КласиченБез фрлачБесплатен административен панелБез да се регистриратеРезултатВампиризам
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
12120/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
00:44:01 2022.12.02
Додадено
14:01:15 2021.12.27
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

‼ В группе частенько проходят розыгрыши на админ.права сервера CS:GO
✅ Заходи, может тебя заинтересует.

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine