Мени
Сите игри

М1 - ПАБЛИК СЕРВЕР УКРАЇНА *128TR [FPS] Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 2/21
Host/IP:Port
91.211.118.32:27033
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Рејтинг
248
Гласање
Позиција
152/12681
Земјата
Украина
Ажурирано
17:37:02 2022.12.01
Додадено
22:58:58 2021.11.12
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

1111

Тие играат сега
GOTV
klino3k
fladebtw
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine