Мени
Сите игри

LEGENDA MIRAGE ONLY|!ws.!gl.!knife|128tick[UA|RU] Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 13/16
Host/IP:Port
91.211.118.36:27026
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Рејтинг
308
Гласање
Позиција
30/12603
Земјата
Украина
Ажурирано
23:38:01 2022.09.29
Додадено
08:10:32 2021.10.15
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

server top

Тие играат сега
GOTV
3pin
ИгорьФисташки
𝓹𝓷𝓽 ™
⛟Killok
-dast1r34
run away. СПРАУТ 0.5m
LAYGGER
Муp размуть
Yurasumy
wp
sshpak099
Noris 0 ❤
woody
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine