Мени
Сите игри

СПРЯЧЬСЯ ОТ МАНЬЯКА[MANIAC MODE] Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 3/24
Host/IP:Port
37.18.21.228:27024
Мапа
workshop/828770510/WinterDay[HideAndSeek]
Статус
Online
Играта
ЛиценцаБез фрлачДонатБез да се регистриратеНастаниРезултатАнтиспам
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1542/12682
Земјата
Русија
Ажурирано
15:53:01 2022.12.05
Додадено
02:38:22 2021.04.13
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Уникальный мод маньяк , зайди и попытайся спрятаться от маньяка

Тие играат сега
CS-UNREAL.NET
PofIG CS-UNREAL.NET
!R_ХаритошКа_R!
jahar74.CS-UNREAL.NET
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine