Мени
Сите игри

Аномальный AWP! [14+] / !ws !knife !glove Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 0/21
Host/IP:Port
109.248.222.32:2022
Мапа
awp_lego_2_ap
Статус
Online
Играта
ЛицензияПиратскиеБез лаунчераДонатБез регистрацииИвентыДуэлиМагазин
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1799/12606
Земјата
Русија
Ажурирано
07:03:01 2022.10.01
Додадено
14:51:21 2021.02.15
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Переходим на другой сервер https://dixrix.net/csgo/9315

Тие играат сега
ANOM
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine