Мени
Сите игри

X-CLUSIVE.COM.UA AWP LEGO [NoDeagle] !WS !KNIFE !GLOVES Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 0/10
Host/IP:Port
91.211.118.37:27042
Мапа
awp_lego_2
Статус
Online
Играта
ДонатБесплатная админкаБез регистрацииИвентыДуэлиМагазинAntispamКейсыВампиризм
Рејтинг
277
Гласање
Позиција
72/12606
Земјата
Украина
Ажурирано
05:26:01 2022.10.01
Додадено
19:55:21 2021.02.11
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

AWP СЕРВЕР

Тие играат сега
X-CLUSIVE.COM.UA
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine