Мени
Сите игри

SLAVPUB 16+ | !WS, !GLOVES, !ST, !AGENTS Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 0/14
Host/IP:Port
37.18.21.243:27023
Мапа
de_dust2
Статус
Online
Играта
ЛицензияПиратскиеДонатБез регистрацииМагазинAntispamКейсы
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1719/12612
Земјата
Русија
Ажурирано
03:27:03 2022.10.06
Додадено
12:17:16 2020.11.03
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Переходим на другой сервер https://dixrix.net/csgo/9315

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine