Мени
Сите игри

#3 [PUBLIC+AIM MAPS] Безумный [!ws !knife !gloves] 128 Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Host/IP:Port
212.22.93.189:27035
Мапа
aim_redline_redux
Статус
Offline
Играта
Classic
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
12048/12602
Земјата
Русија
Ажурирано
07:12:01 2022.09.29
Додадено
21:05:21 2020.10.25
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine