Мени
Сите игри

#1 [AWP] Безумный [only awp_lego_2 + DeagleHS] 128tick Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 1/21
Host/IP:Port
212.22.93.49:27030
Мапа
/2308173681/awp_lego_2
Статус
Online
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1709/12612
Земјата
Русија
Ажурирано
04:34:01 2022.10.06
Додадено
21:58:14 2020.09.27
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Приятной игры на проекте.

Тие играат сега
BOT Безумный
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine