Мени
Сите игри

ENERGY MIRAGE ONLY|!ws,!gl,!knife|128tick[UA|RU] Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 9/16
Host/IP:Port
91.211.118.15:27071
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Рејтинг
283
Гласање
Позиција
95/12592
Земјата
Украина
Ажурирано
21:08:01 2022.09.24
Додадено
20:08:15 2020.08.09
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

server top

Тие играат сега
GOTV
Gentari
dimor
Shizik
Крутой пацан
ne1ron
Иду ко Дну
bySdy
『✧❤$kywalker❤✧』
ебвашунаправо
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine