Мени
Сите игри

Pro100 MIRAGE ONLY| !ws !gl !knife [128 tick][UA] Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 0/16
Host/IP:Port
91.211.118.37:27024
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Рејтинг
217
Гласање
Позиција
283/12607
Земјата
Украина
Ажурирано
06:35:03 2022.10.02
Додадено
00:07:30 2020.07.20
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

server top

Тие играат сега
GOTV
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine