Мени
Сите игри

ЛЕГЕНДАРНЫЙ © Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
194.93.2.89:27015
Мапа
de_dust2_2x2
Статус
Online
Играта
Лицензия
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1543/12611
Земјата
Русија
Ажурирано
19:58:01 2022.10.03
Додадено
16:37:48 2020.04.29
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Крутой паблик для игры с друзьями, СКИНЫ,НОЖИ,ПЕРЧАТКИ, Уникальная система Рангов.

Дроп на сервере x2

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine