Мени
Сите игри

AMPR [MANIAС] !WS,!KNIFE,!GLOVES Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 0/25
Host/IP:Port
37.230.137.51:27777
Мапа
workshop/1639735850/minecraft_by_howl
Статус
Online
Играта
ЛицензияClassicPVPPVEПиратские
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1567/12613
Земјата
Русија
Ажурирано
02:08:01 2022.10.07
Додадено
00:23:33 2020.04.20
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

ЛУЧШИЙ МАНЬЯК СЕРВЕР!

Тие играат сега
AMPRGOTV! vk.com/amprcsgo
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine