Мени
Сите игри

Сервер Counter Strike: Global Offensive 5014 ARENA #1 — CYBERSHOKE.NET (ONLY DUST2, 128 TICK)

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 0/25
Host/IP:Port
46.174.52.88:27015
Мапа
am_dust2
Статус
Online
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1510/12607
Земјата
Русија
Ажурирано
07:23:01 2022.10.02
Додадено
01:10:50 2020.01.13
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

STARLADDER NETWORK
Качественные серверы
Адекватная Администрация
Дружественная атмосфера
Порядок на проекте
Девушкам VIP бесплатно
А так же постоянные конкурсы и розыгрыши
---------------------------
Наши сервера:
---------------------------
STARLADDER NETWORK FPL Public №1: ip:46.174.52.88:27015
---------------------------
Наши ссылки:
---------------------------
Группа Steam:https://steamcommunity.com/groups/tmntstarladder
Наш Discord: https://discordapp.com/invite/c8sqDwa
SourceBans: https://starladdermyarena.myarena.site/starladderbans..

Тие играат сега
CYBERSHOKE.NET
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine