Мени
Сите игри

[GLITE] Бунт на пределе | NoRus Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 8/20
Host/IP:Port
91.211.117.32:27016
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Рејтинг
220
Гласање
Позиција
265/12681
Земјата
Украина
Ажурирано
02:44:01 2022.11.27
Додадено
21:21:49 2019.01.26
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
GLITE SERVERS
Vakku ♡
fuji
nvohmakov
kolya_
Ultra slabosꞱ / Miracle
clrns
SloVAC
OSAS
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine