Мени
Сите игри

[IG] 24/7 Surf | Imperfect Gamers | Rap Battles | DJs Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 1/24
Host/IP:Port
74.91.112.208:27015
Мапа
surf_zenith
Статус
Online
Рејтинг
184
Гласање
Позиција
514/12682
Земјата
САД
Ажурирано
23:56:01 2022.12.02
Додадено
21:58:11 2019.01.22
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
raw IQ☰♿ #1 surver (00:07:81)
?.?
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine