Мени
Сите игри

7 КОРОЛЕЙ♔ Only MIRAGE|128tick;!ws;!knife;!gl Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 10/16
Host/IP:Port
91.211.118.25:27017
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Играта
ЛицензияClassicПиратскиеДонатБез регистрацииМагазинКейсы
Рејтинг
308
Гласање
Позиција
39/12598
Земјата
Украина
Ажурирано
20:52:01 2022.09.27
Додадено
13:21:25 2022.08.03
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
Dark.
GDooMyX
dead inside
GOTV
karo-0-
Smerty
мефедрон4ик
sinie volosu
⚡ Lunar
⚡ Golden1baby
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine