Мени
Сите игри

QQNET QUADFIRE [PUBLIC] !knife !ws 128tik Сервер Counter Strike: Global Offensive

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Host/IP:Port
46.174.50.53:27015
Мапа
de_dust2oil
Статус
Offline
Играта
Класичен
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
12131/12682
Земјата
Русија
Ажурирано
04:25:01 2022.10.13
Додадено
23:29:44 2022.07.02

Опис

классный сервер с картой фпсбуст заходи и играй мы ждем тебя]]]

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine