Мени
Сите игри

#2 [PUBLIC] Безумный [!ws !knife !glove] 128 tick Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 2/21
Host/IP:Port
212.22.93.197:27030
Мапа
de_nuke
Статус
Online
Играта
ЛицензияPVPБез лаунчераДонатБез регистрацииИвентыМагазинКейсы
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1997/12606
Земјата
Русија
Ажурирано
04:37:01 2022.10.01
Додадено
21:13:29 2022.06.29
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
BOT Безумный
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine