Мени
Сите игри

#4 [PUBLIC-LITE] Безумный [ONLY MIRAGE] Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 9/21
Host/IP:Port
212.22.93.118:27050
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Играта
ЛицензияClassicPVPБез лаунчераДонатБез регистрацииИвентыМагазинКейсы
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1874/12602
Земјата
Русија
Ажурирано
22:55:02 2022.09.28
Додадено
21:11:44 2022.06.29
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
BOT Безумный
яша лава crazypub.ru
乂Путинский乂
Дисней
хулумулу
problem?
kura
я пупсик : )
asf
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 13 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine