Мени
Сите игри

Deadline Project | !ws !knife !gloves !sticker 128tick Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 0/16
Host/IP:Port
91.211.118.25:27048
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Играта
ЛицензияClassicБез регистрацииМагазинКейсы
Рејтинг
287
Гласање
Позиција
49/12606
Земјата
Украина
Ажурирано
04:37:01 2022.10.01
Додадено
19:36:35 2022.06.27
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Интересный Паблик с хорошей атмосферой адекватным сообществом, возраст 14+. Основатель следит за сервером и не бросает его, присутствует !ws !knife !gloves !sticker !agent Так что ждём тебя :)

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine