Мени
Сите игри

GGSERV.NET > DUNGEON PUBLIC 18+ [128TR][SKINS] Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 18/32
Host/IP:Port
gs.ggserv.net:29015
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Играта
ЛицензияПиратскиеДонатБез регистрации
Рејтинг
303
Гласање
Позиција
39/12608
Земјата
Германија
Ажурирано
15:56:01 2022.10.02
Додадено
04:49:17 2022.03.25
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
juice
Илья
pizdes
Andamin20
NIKO CLAIN GGSERV.NET
gg dyg
GGSERV.NET GOTV
Yeill
Санёк GGSERV.NET
ss SERT22 фура
zxchilfer
Mr.ChPoK
𝕆ℕ𝕀𝕏
ВАСТБУСТ
NO SUICIDE
Hedifg
golgohfild
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine