Мени
Сите игри

AWP PULSE [2][AVALON][!ws !gloves !knife !vip] Сервер Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global OffensiveCounter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
Играчи: 1/21
Host/IP:Port
37.230.228.235:27015
Мапа
awp_japan_ap
Статус
Online
Играта
ДонатДуэли
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1972/12606
Земјата
Русија
Ажурирано
07:55:01 2022.10.01
Додадено
13:52:46 2022.02.18
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Тут вы найдёте ваши любимые моды, такие как: !ws !knife !glove !viptest

Тие играат сега
avalon-project.ru
Bulik vodni
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 100 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine