Мени
Сите игри

PsychoTraining CS2 Deathmatch Counter Strike 2 сервер

Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Играчи: 16/22
Host/IP:Port
176.12.1.81:27016
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Играта
ДМPistol DMПиштолРезултат
Рејтинг
460
Гласање
Позиција
64/17028
Земјата
Бугарија
Ажурирано
00:12:01 2024.03.04
Додадено
14:14:13 2023.10.18
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 40 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување