Мени
Сите игри

XPLAY.GG • CS2 DM FFA #60 • [US] Counter Strike 2 сервер

Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Играчи: 0/64
Host/IP:Port
51.81.166.72:27023
Мапа
de_ancient
Статус
Online
Играта
ПВПДМ
Рејтинг
237
Гласање
Позиција
742/16181
Земјата
САД
Ажурирано
01:24:02 2023.12.01
Додадено
12:30:52 2023.10.02
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување