Мени
Сите игри

MAP TEST SERVER Counter Strike 2 сервер

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Host/IP:Port
cs2retakes.noob.club:26463
Мапа
de_mirage
Статус
Offline
Играта
ПВПRetakeHSDM
Рејтинг
125
Гласање
Позиција
2718/16206
Земјата
Велика Британија
Ажурирано
05:04:01 2023.10.18
Додадено
01:52:35 2023.10.02

Опис

CS2 | RETAKES | VERTIGO | HS ONLY

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување