Мени
Сите игри

[BG] NOLAG-CS | CS2 Public #1 Counter Strike 2 сервер

Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Играчи: 27/32
Host/IP:Port
45.144.155.107:27015
Мапа
de_inferno
Статус
Online
Играта
КласиченБез фрлачВанилаЈавноСлучаи
Рејтинг
528
Гласање
Позиција
1/16206
Земјата
Бугарија
Ажурирано
19:49:01 2023.12.06
Додадено
12:33:56 2023.10.01
VIP Топки: 6
Ажурирање
Доделување

Опис

Join our discord for GIVEAWAYS and NEWS: https://nolagcs.com

The very first Public CS2 Bulgarian server! We have people visiting us from all Europe countries!

You're welcome <3

Тие играат сега
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување