Мени
Сите игри

Maze's OFFICE only CS2 server Counter Strike 2 сервер

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Host/IP:Port
cs.maze.lv:27015
Мапа
cs_office
Статус
Offline
Играта
ЛиценцаКласиченВанилаНарутоЈавно
Рејтинг
127
Гласање
Позиција
2779/16187
Земјата
Летонија
Ажурирано
04:08:01 2023.11.03
Додадено
06:13:07 2023.10.01

Опис

Casual gamer server office only.

to connect open console and type in:
connect cs.maze.lv

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување