Мени
Сите игри

[FR] Team BALKANSTAR.fr # Serveur FR Counter Strike 2 сервер

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Host/IP:Port
balkanstar.datho.st:26505
Мапа
de_dust2
Статус
Offline
Рејтинг
65
Гласање
Позиција
5192/16206
Земјата
Франција
Ажурирано
04:03:01 2023.11.11
Додадено
15:22:38 2023.09.28

Опис

FRANCAIS - TEAM BALKANSTAR

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување