Мени
Сите игри

Counter Strike 2 сервер 14675 CS2 LIVE SERVER (Player)

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Host/IP:Port
aim.pracc.club:26273
Мапа
cs2warmup_refrag
Статус
Offline
Играта
ПВПДуел
Рејтинг
88
Гласање
Позиција
4017/16221
Земјата
Велика Британија
Ажурирано
03:47:01 2023.11.10
Додадено
20:19:30 2023.09.09
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување