Мени
Сите игри

KyivKnights | DM FFA 1.39.7.2 Counter Strike 2 сервер

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Host/IP:Port
176.36.33.226:27015
Мапа
de_nuke
Статус
Offline
Играта
ЛиценцаКласиченПВПБез фрлач
Рејтинг
134
Гласање
Позиција
2593/16206
Земјата
Украина
Ажурирано
03:51:02 2023.12.03
Додадено
03:22:46 2023.08.09

Опис

First CS2 Retakes
https://cs2.lems.lol

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување