Мени
Сите игри

[BG] NOLAG-CS | CS2 Public #2 Counter Strike 2 сервер

Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Host/IP:Port
45.144.155.153:27015
Мапа
de_mirage
Статус
Offline
Играта
КласиченБез фрлачВанилаЈавноСлучаи
Рејтинг
138
Гласање
Позиција
2391/16221
Земјата
Бугарија
Ажурирано
13:39:01 2023.12.11
Додадено
10:44:46 2023.05.22
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Join our discord: https://nolagcs.com

The very first Public CS2 Bulgarian server! We have people visiting us from all Europe countries!

You're welcome <3

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување