Мени
Сите игри

XPLAY.GG • CS2 DM FFA #41 • [FI] Counter Strike 2 сервер

Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Играчи: 0/64
Host/IP:Port
65.21.128.85:27016
Мапа
de_dust2
Статус
Online
Играта
ЛиценцаКласиченПВПБез фрлачБез да се регистриратеНастаниВанилаАнтиспам
Рејтинг
287
Гласање
Позиција
740/16218
Земјата
Финска
Ажурирано
08:17:01 2023.12.10
Додадено
12:20:57 2023.03.31
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

xplay.gg is a network of servers for training in CS:GO.
Boost your skill, complete challenges, earn xcoins and exchange them for skins in the store on our website

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување