Мени
Сите игри

XPLAY.GG • CS2 DM FFA #17 • [DE] Counter Strike 2 сервер

Counter Strike 2Counter Strike 2
Counter Strike 2
Играчи: 18/64
Host/IP:Port
5.9.145.87:27028
Мапа
de_inferno
Статус
Online
Играта
ПВПДМ
Рејтинг
415
Гласање
Позиција
142/16211
Земјата
Германија
Ажурирано
12:47:01 2023.12.09
Додадено
12:12:59 2023.03.31
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување