Мени
Сите игри

~[FREE VIP Пушки + Лазеры CSDM]~ Сервер Counter Strike 1.6

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Host/IP:Port
45.136.205.177:27015
Мапа
de_dust2
Статус
Offline
Играта
НастаниРезултатВампиризам
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
12118/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
04:57:01 2022.10.25
Додадено
20:49:52 2021.12.25

Опис

Ксдм сервер командная игра мода

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine