Мени
Сите игри

[KZ]PROMZONA [Free vip-menu] Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 20/32
Host/IP:Port
79.143.20.202:27052
Мапа
$2000$
Статус
Online
Рејтинг
290
Гласање
Позиција
45/12681
Земјата
Казахстан
Ажурирано
10:07:02 2022.11.27
Додадено
09:17:27 2021.06.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Казахстанский паблик

Тие играат сега
'Rio
Nagib Hapkovich
buka_C_IIABJIODAPAw
advokat
Thomas Anderson
Zurdinov Rus
tidigo ia, brat?
alesheoo
KhanXI
ozen
HE}1{DAH41K---------->01
BeJlukuu !***MaX***!
УЛЫБЧИТЫЙ
ibrohim
еее
mr.Anderson
chingiz
K i L L e R
abralinec**
buka_C_IIABJIODAPAw
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine