Мени
Сите игри

Сервер Counter Strike 1.6 9158 [ZOMBIES]+[CSO MOD] [#1] CSOMOD.COM [since 2012]

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
135.125.249.130:27015
Мапа
zm_cm_doom
Статус
Online
Играта
ЛиценцаБесплатен административен панелБез да се регистриратеНастаниХардкорРезултатАнтиспамСлучаиВампиризам
Рејтинг
474
Гласање
Позиција
29/16211
Земјата
Германија
Ажурирано
14:26:01 2023.12.09
Додадено
21:08:11 2021.06.17
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

BEST CSO ZOMBIE SERVER

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување