Мени
Сите игри

[FR/EN]-=AvJeux # DeathMatch Dust2 24/7=- Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 30/32
Host/IP:Port
82.64.222.147:27050
Мапа
de_dust2
Статус
Online
Рејтинг
279
Гласање
Позиција
80/12682
Земјата
Франција
Ажурирано
14:10:02 2022.12.03
Додадено
15:30:26 2021.03.09
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
This day we Fight
Birocrazy
Ze Ubermensch
Sozo
PrK
LOS LOS LOS
Kayoan
10001011101
Duck
Snoop
Greget
MouleFrite
Bielefelder
Radiant
Adrian
Bloodlust
n00b
ГАнгстер1998
Marius
Mann Co.
PuN!$heR_
Megadeth
tOAst
OMGWTFBBQ!!!???
Mad Dog
Vagineer
*B*L*U*E*
Ogopogo
Tai
KoBra
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine