Мени
Сите игри

Сервер Counter Strike 1.6 7847 Сервер CS-PROJECTS.RU CS 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Host/IP:Port
195.62.52.66:27037
Мапа
aim_headshot
Статус
Offline
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
11932/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
00:36:01 2022.12.02
Додадено
14:54:44 2020.11.25
Купи VIP
VIP Топки: 1
Ажурирање
Доделување

Опис

Russian-Server

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine